Prekių grąžinimas ir keitimas | Madisima
PASIKEITĖ PARDUOTUVĖS DARBO LAIKAS I-V 12:00-18:00

Prekių grąžinimas ir keitimas

Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Prekes, kurių kokybe nesate patenkinti, galite pakeisti arba grąžinti per 14 dienų (nuo gavimo dienos iki grąžinimo išsiųntimo), jeigu prekės atitinka šias sąlygas:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. (Pastaba – atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gautas daiktas atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.);
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nesutepta, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti madisima.com prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Kitos grąžinimo ir keitimo sąlygos:

 • Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.
 • Tokią teisę Klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo užsakymo patvirtinimo momento. Ši Kliento teisė siejama su tuo, jog Klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu.
 • Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
  a) nebuvo naudojamos;
  b) nebuvo sugadintos;
  c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
  d) neprarado prekinės išvaizdos.
 • Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje
 • Klientas grąžindamas prekes į fizines madisima.com parduotuves (jei šalyje yra madisima.com fizinė parduotuvė), visai atvejais privalo pateikti madisima.com prekių įsigijimo dokumentus.
 • Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2012 m. kovo 15d. įsakymo Nr. 4-243 redakcija) nustato prekes, kurios gali būti grąžinamos ar keičiamos tik pardavėjui sutikus:
  a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
  b) kūdikių drabužėliai iki 86 dydžio;
  c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
  d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
  e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
  f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
  g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.
 • Daiktų keitimas arba grąžinamas atliekamas Klientui užpildžius nustatytą madisima.com prekių grąžinimo ar keitimo formą.
 • Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti madisima.com tokį kainų skirtumą.
 • Tais atvejais, kai madisima.com neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Klientui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
 • Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios Taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus.
 • Garantija gamyklinio defekto atveju – 2 metai.

Prekių grąžinimo būdai:

Jei įsigyta prekė Jums nepatiko ar netiko, galite ją grąžinti:

 • Į MADISIMA fizines parduotuves – nemokamai

MADISIMA Kretingoje: Žemaitės al. 37 (Darbo laikas: I-V 10:00-18:30, VI 9:00-15:00)

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti madisima.com prekių grąžinimo formą ir pateikti ją parduotuvės personalui priimančiam prekes. Svarbu! Grąžinant prekes/ę parduotuvėje būtina pateikti sąskaitą faktūrą.

Prekes galite grąžinti Jums patogiu būdu, nurodytu adresu :

UAB MADISIMA
Adresas: Žemaitės al. 37, LT-97106 Kretinga
Kontaktinis telefono Nr.: +370 699 56 694

Supakuokite grąžinamą arba keičiamą prekę kartu su užpildytu prekės grąžinimo-keitimo aktu į pakuotę ir siųskite adresu:
SIUNTĄ GAUSIME GREIČIAUSIAI, JEIGU SIŲSITE JĄ Į Omniva paštomatą, adresu Žemaitės al. 37, Kretinga.

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti madisima.com prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Pinigų grąžinimas

Pinigai į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą pervedami per 14 d. nuo grąžinamos prekės pristatymo į madisima.com parduotuvę. Kilus klausimams dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi – su Jumis susisieksime individualiai.

Svarbu! Grąžindami prekę privalote užpildyti madisima.com prekių grąžinimo formą ir atsiųsti ją kartu su grąžinama preke.

Prekių keitimas

Jei norite pakeisti prekę susisiekite su mumis el.paštu: info@madisima.com

Pastaba! Jei prekės yra keičiamos, jas pristatysime per 3-5 darbo dienas nuo keičiamos prekės pristatymo į madisima.com sandėlį.

 

Right Menu Icon
[]